Lampka czerwonego wina profilaktyka, czy nalog

Przegląd trzech różnych rodzajów Nerve Injury

Urazy nerwów występują z różnymi rodzajami problemów medycznych. Problem może wynosić od urazu postrzałowej do tępego urazu siły związanej z wypadku drogowego na ściskanie z guza. To dobry pomysł, aby mieć wiedzę na temat różnych sposobów nerw może być rannych. W ten sposób można zrozumieć perspektyw ożywienia.

Pierwszy rodzaj urazu nerwu nazywany neurapraxia. W tym uszkodzenia nerwów sama utrzymuje wszystkich swoich połączeń wewnętrznych. Anatomia wewnętrznej korzenia nerwu nie ulega zmianie, a szkoda po prostu reprezentuje fizjologiczny blok przewodzenia nerwów.

Przykłady neurapraxic urazu obejmują posiadające opaski na swoim miejscu, aby zatrzymać krwawienie. Może to być w trakcie operacji czy w sytuacji urazu, aby zapobiec zbyt dużej utraty krwi. Mając opaskę w miejscu zbyt długo może powodować trwałe uszkodzenie nerwów obwodowych w kończynie. To dlatego lekarze często spuścili opaski uciskowej kończyny co godzinę lub tak aby przepływ krwi wróci do regionu i uzupełnić nerwów obwodowych.

Innym rodzajem neurapraxic szkody jest alkoholikiem, kiedy przechodzi się i podtrzymuje to, co się nazywa "Saturday Night Porażenie". Normalnie jak ludzie śpią poruszać dużo. Zapobiega to nasze korzenie nerwowe przed skompresowane w jednej pozycji zbyt długo. Jeśli dana osoba jest zbyt odurzeni on lub ona nie może się poruszać, a kończy się z powodu kontuzji kompresji, takie jak mające ramieniem ławce w parku i ściśnięciu konsekwentnie noc.

Dopóki neurapraxic uszkodzenie nie było w sposób ciągły w miejscu przez dłuższy okres czasu, istnieje możliwość odzyskania, a może nawet całkowite wyleczenie. Spośród trzech typów uszkodzeń nerwów, neurapraxia zwykle jest najlepszy dla odzyskania od struktur anatomicznych same są nienaruszone.

Kolejna kategoria urazem nerwu nazywana axonotmesis.
Artykuł dzięki: