Lampka czerwonego wina profilaktyka, czy nalog

Przegląd trzech różnych rodzajów Nerve Injury

Urazy nerwów występują z różnymi rodzajami problemów medycznych. Problem może wynosić od urazu postrzałowej do tępego urazu siły związanej z wypadku drogowego na ściskanie z guza. To dobry pomysł, aby mieć wiedzę na temat różnych sposobów nerw może być rannych. W ten sposób można zrozumieć perspektyw ożywienia.

Pierwszy rodzaj urazu nerwu nazywany neurapraxia. W tym uszkodzenia nerwów sama utrzymuje wszystkich swoich połączeń wewnętrznych. Anatomia wewnętrznej korzenia nerwu nie ulega zmianie, a szkoda po prostu reprezentuje fizjologiczny blok przewodzenia nerwów.

Przykłady neurapraxic urazu obejmują posiadające opaski na swoim miejscu, aby zatrzymać krwawienie. Może to być w trakcie operacji czy w sytuacji urazu, aby zapobiec zbyt dużej utraty krwi. Mając opaskę w miejscu zbyt długo może powodować trwałe uszkodzenie nerwów obwodowych w kończynie. To dlatego lekarze często spuścili opaski uciskowej kończyny co godzinę lub tak aby przepływ krwi wróci do regionu i uzupełnić nerwów obwodowych.

Innym rodzajem neurapraxic szkody jest alkoholikiem, kiedy przechodzi się i podtrzymuje to, co się nazywa "Saturday Night Porażenie". Normalnie jak ludzie śpią poruszać dużo. Zapobiega to nasze korzenie nerwowe przed skompresowane w jednej pozycji zbyt długo. Jeśli dana osoba jest zbyt odurzeni on lub ona nie może się poruszać, a kończy się z powodu kontuzji kompresji, takie jak mające ramieniem ławce w parku i ściśnięciu konsekwentnie noc.

Dopóki neurapraxic uszkodzenie nie było w sposób ciągły w miejscu przez dłuższy okres czasu, istnieje możliwość odzyskania, a może nawet całkowite wyleczenie. Spośród trzech typów uszkodzeń nerwów, neurapraxia zwykle jest Kosze delikatesowe najlepszy dla odzyskania od struktur anatomicznych same są nienaruszone.

Kolejna kategoria urazem nerwu nazywana axonotmesis.
Artykuł dzięki: