Z czego sklada sie wino

Z czego sklada sie wino

Czy sok winogronowy oferują te same korzyści zdrowotnych, jak czerwone wino

Czy sok winogronowy oferują te same korzyści dla zdrowia, jak czerwone wino? Dobrze krótka odpowiedź brzmi: nie, to nie. Właściwie sok z winogron i czerwonego wina są mile od siebie z punktu widzenia zdrowia. Jednak sok winogronowy ma te same antyoksydanty jak czerwone wino, a właściwie więcej niż 60% wszystkich win.http://ogrodytarnow.pl/pl/oferta

Z perspektywy antyoksydacyjnej one wypadają tak samo. Obaj mają resweratrol, witaminy i minerały – ale nie w tych samych ilościach. Czerwone wino zawiera również kilka składników mineralnych, które winogronowy nigdy nie będzie mieć i to dlatego, że pijawka do wina w procesie fermentacji od dębowych beczkach. Proces fermentacji zabija również kilka cukru w ??winie; zważywszy, że sok ma wiele naturalnych cukrów. Czy uważasz, że niektóre soki owocowe ma za dużo cukru w ??coli?

Kolejna duża różnica między sokiem z winogron i czerwonego wina jest „po otwarciu” cechy. Po otwarciu produkt, który cechuje antyoksydantów, wolne rodniki w powietrzu rozpocząć natychmiast atakują i są neutralizowane przez antyoksydanty. Raz przeciwutleniacz neutralizuje wolne rodniki – nie można tego zrobić w organizmie. Zatem największa różnica jest więc zawartość odżywczą ostatniej szkła.

Najprawdopodobniej będziesz otwarciu słoika soku kilka razy zanim dojdziesz do ostatniej szkła. Koneserzy wina najczęściej wypić butelkę w jednej siedzi na kolację z przyjaciółmi i rodziną. Za każdym razem, sok jest otwarty, to staje się coraz mniej zdrowe. Wino zamknięto i pili w jednym ustawieniu, więc użytkownik dostaje wszystkie korzyści naraz.

Zawartość resweratrol jest w obu, a ponieważ białe wino ma niewiele do resweratrolu – sok winogronowy bije jej ręce w dół. Wzywam was, aby dowiedzieć się więcej na temat wartości odżywczej winogron na http://www.benefits-of-resveratrol.com/nutrient-value-of-grapes.html a także skład chemiczny wina pod adresem http: // www. benefits-of-resveratrol.com/chemical-composition-of-wine.html

Dan Morris – Antioxidant Badacz, właściciel i założyciel Benefits-Of-Resveratrol.com i innych stron informacyjnych żywienia oparte.

Artykuł dzięki: