Zmniejszenie ryzyka choroby Parkinsona u mężczyzn przez wino

Dwa składniki, które pomagają nam czuć się dobrze i motywację, aby utrzymać się na treningu. Więc jaki rodzaj ćwiczeń pływaki łódź?

I wreszcie, zachować nawodniony. Nasze ciała składają się z ponad 75% procent wody. Kiedy wywierają sami mamy tendencję do zerwania potu, który jest jednym ze sposobów organizm wydala toksyny. Istotne jest, aby uzupełnić nasze zapasy i pić dużo wody, aby pobyt uwodniony. Jakość wody ma znaczenie także. Jest podobna do różnicy pomiędzy butelką dobrego wina vs. niezbyt dobrej butelce. Zostały tam zrobione, że można mówić! Więc teraz zapłacić lub zapłacić później. Kup dobrą wodę mineralną lub zainwestować w filtr do wody. Woda zdatna do picia także pomaga organizmowi być lekkie i mniej napięta. Jego niesamowite, jak wiele ludzie chodzą odwodniony. Gdyby tylko piją jeszcze kilka szklanek wody by nie czuć się o wiele lepiej. Sztuką używam - Trzymam litrowy pojemnik na moim biurku i wypełnić go co najmniej 2 razy dziennie. Innym sposobem, aby dostać się z drogi jest wypić kilka szklanek 8oz pierwszą rzeczą każdego ranka a nawet podczas reszty dnia. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza, że ??gorące, letnie dni są tu i tak można zatrzymać cool, jak jesteś!

Przepis miesiąca:

Lato Cooler

Jak widać w czasopiśmie Zdrowia, owoce smoothie / zupa jest prawdziwy opiekun i świetnie po treningu!

Składniki:

Pół dojrzałe kantalupa

1 łyżeczka posiekanej świeżej mięty

1-2 łyżki wapna o smaku wody Perrier

1/4 szklanki mielonego ananasa

1 / 4cup mielonego truskawek

Mieszanka w blenderze aż puree i podawaj.

Więcej na Wasze ciała Talk -

Jeśli twoje ciało było rozmawiać z tobą teraz, co by to powiedzieć?

Ciało jest niesamowite i ma niesamowitą ilość inteligencji i mądrości, że mamy tendencję do zagłuszyć lub nie zwraca zbytniej uwagi. Jeśli nauczymy się na tyle cicho i dostroić się do jego wiadomości, może to być nasz kompas i pomóc nam poruszać się po sztormowej pogody w naszym życiu, prowadzi nas z powrotem do niebezpieczeństwie i bezpieczeństwa; nasz kompas lub latarni, która sygnalizuje nam przez cały czas, jeśli tylko chcemy słuchać.

Artykuł dzięki: