Dobre wino - ile kosztuje

Dobre wino - ile kosztuje

Top 10 Przyczyny wysokiego ciśnienia krwi

Odsetek ludności w krajach Zachodu, że cierpi na nadciśnienie (aka wysokie ciśnienie krwi) wzrasta przez cały czas. Wysokie ciśnienie krwi jest również znany jako "cichy zabójca", ponieważ nie ma realne ostrzeżenie, że masz go, ale może cię zabić kamień martwy wszystkie takie same.

Ilekroć ludzie mówią, że mogą czuć się ich ciśnienie krwi rośnie, to zwykle po prostu idiom co oznacza, że ??są one coraz zły lub podekscytowany. Nie możesz wiedzieć, że ciśnienie krwi jest podwyższony bez jej pomiaru.

Tak więc, w jaki sposób można obniżyć ciśnienie krwi i zapobiec wzrostowi bez uciekania się do dziennego spożycia tabletek? Oto top 10 Przyczyny wysokiego ciśnienia krwi.

1] Pierwszą rzeczą do zrobienia jest schudnąć, jeśli są zbyt ciężkie. Tylko tracąc dziesięć funtów można mieć dość poważny wpływ na BP.

2] Palenie jest przyczyną wysokiego nadciśnienia, więc można wyciąć to.

3] Picie alkoholu w nadmiarze zwiększa również często BP

4] Siedzący tryb wiadomości Trójmiasto życia lub zwykły brak ruchu nie pomoże albo. Jeśli nie można się zmusić, aby przejść do siłowni, po prostu więcej chodzić. Spacer z trzydziestu minut rano i wieczorem będzie zawrzeć umowę różnica.

5] potrawy. Bardzo ważne jest, aby przestrzegać zdrowej diety, które pomogą Ci schudnąć. Wyciąć najwięcej śmieci żywności; obniżyć mięs i tłustych pokarmów i spożywać więcej owoców i warzyw. Sól odgrywa dużą rolę w przyrost masy ciała (poprzez zatrzymywanie wody) i jest kluczowym czynnikiem w nadciśnieniu tętniczym. Ograniczyć spożycie soli. (Żywności śmieci mają wysoką zawartość soli).

6] Dąż do szczęścia. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, w wielu przypadkach, ale próbować rozwijać pozytywne nastawienie. Stres odgrywa dużą rolę w rozwoju nadciśnienia tętniczego. Ćwiczenia mówi się, że stres jak medytacja i joga.
Artykuł dzięki: