Regiony winnicze we Wloszech

Regiony winnicze we Wloszech Przez wiele lat była to w istocie . Teraz jednak szczerze, że to nie jest mój regularne odżywianie wzór.

Podjęła długi czas dla mnie, aby dostać się do tego miejsca-to "bycie w zgodzie z żywnością". Zajęło lat szalonej diety, postu i ukarania siebie za przejadanie się. Trwało to aż w końcu ogłoszono rozejm. Tak, to było jak wojna między mną a jedzenie i jedliśmy. Ale teraz wiem, że jestem obok. W rzeczywistości, to powiedziałbym, że nie jest to rozejm Mam zadeklarowana z żywnością; raczej jest to traktat pokojowy.

Z jakiegoś powodu (czas, aby przestać myśleć o tej przyczyny, Leeann), daję sobie ten smakołyk. Jutro wstanę rano i iść do przodu. Odmawiam złapany w tym niekończącym się cyklu "Ja powinienem, coulda zrobić lepiej" lub "Jestem spod kontroli, a to sprawia, że ??jestem złym człowiekiem". "Mam zamiar wstać, zjeść śniadanie i przejdź do pracy. wiem, że dołożę wszelkich starań, aby spełnić swoje cele walking (trudno, gdy pogoda jest zła, ale wtedy staram się chodzić wokół mojego domu) -i tak naprzód. będę nosić spódnicę, która sprawia mi czuć się komfortowo, a nie taki, który jest napięty. mam zamiar czuć się dobrze o sobie.

Po tych wszystkich latach nauczyli się, jak zrównoważyć moje przejadania się ze zdrowym odżywianiem, teraz, że regularna aktywność jest częścią mojego życia (jak i zdrowego odżywiania), a niezależnie od tego, co jem, nadal jestem odpowiedzialny, inteligentny (czasami dowcipny) osoba, która jest w zgodzie z żywnością.

Dziś wieczorem zjadłem dużo ciasta. I wiesz co? To było absolutnie pyszne!

Artykuł dzięki: http://elektrotechmed.com