Eneoturystyka, czyli turystyka winiarska

Eneoturystyka, czyli turystyka winiarska

Niech, Me ciastko

Tej nocy była jedna z tych nocy. Nasz przyjaciel Michael, który mieszka w Danii, przyszedł z wizytą. Siedzieliśmy i rozmawialiśmy przez dwie godziny, a potem wyjął ciasto. To nie był lekki biszkopt z cukiernia cukru posypane na nim. To był tort czekoladowy, warstwowe z ciastem i mus czekoladowy. I nie po prostu jeden kawałek, zjadłem trzy. Czy muszę trzy kawałki? Nie, ale z jakiegoś powodu, po prostu chciał jeść trzy plastry (i zjadłem jeden po Michael lewej).

Gdy już nie było, a po upływie tego ostatniego kawałka ciasta, usiadłem i pomyślałem: Jutro mam zamiar pominąć śniadanie. Nie, mam zamiar szybko. Nie, ja po prostu się do picia tych puszek cieczy, które mają miejsce na posiłek-i pozbyć się tej wypukłości w moim jelicie, tak szybko jak to tylko możliwe.

Wtedy zdałem sobie sprawę, nie jestem zamiar zrobić żadnej z tych rzeczy. Zamierzam wstać rano i zjeść śniadanie i iść dalej z moim dniu. Nie mam zamiaru wpaść w „Jestem gruby i musiał głodować siebie, aby stracić na wadze po prostu zdobytą” pułapki.

Ale wiesz, te myśli były z pewnością wyparcia moja cukru ładunkiem komórek mózgowych! Jest to reakcja czysto emocjonalna, a pułapka tak duża, że ??trudno jest przegapić.

Musisz zrozumieć, że wiem, w mojej głowie, nie ma sposobu, aby zdobyć 5 funtów po prostu jeść kilka dodatkowych plastry ciasta (nawet jeśli jest to tort czekoladowy). Wiem, że jeśli mam na skalę jutro rano, to wykazują przyrost masy ciała, ale nie jest to przyrost tłuszczu. Nie jadłem te dodatkowe 3500 kalorii, które tworzą funta tłuszczu. To jest tak trudne, choć nie myśleć to jest dokładnie to, co zrobiłem.

Prawda jest taka, moje regularne nawyki żywieniowe nie są w ten sposób. Z jakiegoś powodu (firmy, kieliszek wina, lub po prostu …. bo) zjadłem dużo ciasto wieczorem. Ja wiem, czy ja zachowałem się tego typu zachowań w sposób regularny, oczywiście chciałbym zdobyć dużo wagi.
Artykuł dzięki: