Kasyfikacje win ze wzgledu na barwe

Kasyfikacje win ze wzgledu na barwe

Odwiedź California Santa Barbara

Półtoragodzinny kilka mil na północny zachód od Los Angeles leży pięknej plaży miasto Santa Barbara w Kalifornii, gdzie znajdują się jedne z najczystszych i najlepiej utrzymanych plaż na zachodnim wybrzeżu.

Miasto Santa Barbara, który obejmuje Nadzieja Ranch i Montecito liczy około 90.000 (nie licząc studentów, którzy przebywają w UC Santa Barbara.) Jeszcze obsługującego miliony turystów każdego roku. Mieszkańcy miasta są w przeważającej części, przyjazny, uprzejmy i pomocny, miasto jest czyste, a dzięki dobrze egzekwowane wydziału anty graffiti, praktycznie wolne od graffiti. wskaźniki przestępczości są niskie, a policja jest uprzejmy i chętny do pomocy w cokolwiek, czego potrzebujesz. Czy jesteś samotnym podróżnikiem, podróżujących z przyjacielem lub współmałżonkiem lub biorąc całą rodzinę, Santa Barbara jest doskonałym miejscem.

Jest coś dla każdego w lub w pobliżu Santa Barbara. Relaks na plaży, cieszyć się z życia nocnego na ulicy członkowskim lub w sąsiednim Isla Vista, dysk ostatnich wielu milionów domów dolara w Montecito i nadziei Ranch, wziąć w symfonii w Teatrze Arlington, odwiedzić Muzeum Sztuki, zwiedzanie Mission, pójść do zoo lub skorzystać Ogrody Botaniczne i Muzeum Historii Naturalnej, ryby off Stearns Wharf, przejdź wędkarstwo sportowe lub wielorybów, zjeść w jednej z wielu doskonałych restauracji (wiele z zewnętrznym patio jadalni), odwiedź odkryty rynku rolnika i kupić ekologicznie uprawianych owoców, warzyw, kwiatów i roślin, zakup sztuki i rzemiosła na wystawie chodniku sztuki, która jest tuż przy plaży, wypożyczyć rower lub rower zbudowany dla dwóch osób i jeździć na ścieżkach rowerowych wzdłuż oceanu, zjeść obiad w jednej z restauracji serwujących owoce morza i ryby na rynku otwartym powietrzu na Stearn Estakady lub sklep na Paseo Nuevo handlowego.

Istnieje accomidations w każdym przedziale cenowym, od niedrogich moteli do łóżka i śniadania do luksusowych hoteli, takich jak Four Seasons Biltmore i Bacara Resort and Spa.

Jeśli powyższe nie wystarczy, wycieczkę degustacja wina z winnic Botique w regionie winiarskim Santa Barbara, pływać łódką i wędkowania na jeziorze Cachuma, odwiedzić i grać w pokera, blackjacka, bingo, keno lub automatach na Chumash Resort and Casino odwiedź Solvang "duński Capital of America", przejdź spadochronowe lub wziąć lekcje latania na lotnisku w Santa Inez, zobacz historycznego starego zachodniego miasteczka Santa Ynez, odwiedź Pea Soup Andersen w Buellton lub po prostu długi relaksujący jazdy wzdłuż wybrzeża i cieszyć się wspaniałą pogodę podczas oglądania piękne krajobrazy.

Artykuł dzięki: airflow.pl/index.php/kontakt