Negatywne skutki naduzywania wina

Negatywne skutki naduzywania wina

A jeśli masz problem ze znalezieniem kompas lub latarni, zawsze mamy tych, którzy byli przed nami i są lśniące swoje światło, chcąc być przewodnikiem dla nas. Miałem zaszczyt usłyszeć od jednego z "nich", Deepak Chopra. Dla tych z Was, którzy nie słyszeli o tym człowieku, zachęcam, aby podnieść jedną z wielu jego książek. Śledzę go od wielu lat i zawsze jestem oświecony. On jest znanym MD z Indii, którzy w swoich własnych słów był wielkim lekarzem, ale kiepskim uzdrowicielem, bo nie rozumieją składnik ludzkiego ducha. To doprowadziło go na wyprawę, aby lepiej zrozumieć siłę ciała, umysłu i ducha, gdyż odnosi się do naszego życia i większego celu.

Zawsze byłem zafascynowany ludzi takich jak on. Wiesz, oni wiedzą coś, czego my nie tylko swoją obecnością, a kiedy wejść do pokoju. To namacalna. A ich moc autentyczne, ponieważ przyciągają ludzi do nich niemal bez wysiłku, jak ćma do płomienia. Deepak przemówił do nas przez około trzy godziny i to było absolutnie niesamowite. Poza swoim niezwykłym blaskiem i osiągnięć, jest bardzo down-to-earth, szczęśliwy i spokojny, a ja myślałem, chcę summa Dhat! Więc finagled moją drogę przez tłum, aby się z nim spotkać. Czułem się jak nastolatka ponownie i okazało się ze stratą dla słów, zastanawiając się, co do cholery powiedziałbym. I tak naprawdę chciał uścisnąć mu rękę w nadziei, że to wszystko to tylko przeniesione na mnie! Tak zrobiłem i dotknął jego ramienia też - Myślę, że czas pokaże!

Oto przepis Deepak za zastanawianie się cel swojego życia. Celem tego ćwiczenia nie jest niech twój umysł w drogę. Odpowiedź w ciągu dwóch do trzech słów, które przychodzą do głowy. Nie myśl, że ciężko i daj odpowiedź duszę. Następnie, spędzić trochę czasu z odpowiedziami i zobaczyć, co mówi do ciebie.

1. Co to jest moje życie Cel?

2. Jak mam zmienić świat?

3. W jaki sposób mogę wystąpić szczytowe doświadczenia?

4. Kim są moi bohaterowie i wzory do naśladowania?

5. Jakie są cechy szukam w najlepszym przyjacielem?

6. Jakie są moje unikalne umiejętności i talenty?

7. Jaka jest najlepsza jakość i wprowadzają w związku?

Nigdy nie jest za późno, aby odzyskać swoje zdrowie, energię i pasję do życia! Jeśli jesteś zainteresowany w doświadczaniu bezpłatne historii zdrowia, zadzwoń już dziś!

Artykuł dzięki: http://www.hotelbast.pl/