Wplyw wina na dlugowiecznosc

Wplyw wina na dlugowiecznosc

Chodźmy fizyczna - Pozwól mi usłyszeć swój Talk do ciała

"Jeśli dbasz o swój najlepiej zwycięska zadba o siebie".

Australian Institute of Sport

Wiele osób sobie wiele trudu, aby upewnić się, że są one zdrowe jedzenie jeszcze nie są wystarczające, czy też efektywne sprawowanie i kończy się zatrzymując całkowicie. Jednak ludzki organizm rozwija się ruch - wystarczy spojrzeć na naszym dzisiejszym społeczeństwie. Jesteśmy w ciągłym pośpiechu, przenosząc nasze ciała, aby dostać się stąd tam przez cały dzień. Zwrócić uwagę następnym razem jesteś w kolejce, czekając na pociąg, a nawet czekając na windę. Nic nie wydaje się być wystarczająco szybki dla nas; mamy taki niecierpliwy i mają niesamowitą potrzebę prędkości.

Ćwiczenie jest dobre dla nas, dla tak wielu powodów, więc pozwól mi liczyć sposobów! Po pierwsze i najważniejsze, działa jako główny uwolnić się od stresu i zwiększa produkcję "I feel good" chemikalia i przynosi ciało z powrotem do równowagi. Również obniża ciśnienie krwi, ułatwia trawienie, przyswajanie składników odżywczych, tlenu i zwiększa przepływ krwi do mózgu, ułatwia krążenie i oddychanie i jest doskonałym antidotum na bezsenność. Nie wspominając, że żyjemy większość naszego życia, w naszej głowie, więc dobrze jest wrócić do naszych ciał, integrować się naszymi doświadczeniami życia i nauczyć się przebywania tam częściej. Czy to wystarczy, aby przekonać się o korzyściach? W hotel szczawnik rzeczywistości, zapomnieć o wszystkich faktów. Gdy piosenka idzie, to nie znaczy nic, jeśli nie jest on dostał tę huśtawkę, więc wyjść i spróbować samemu. Daj mi znać, jeśli zauważy różnicę w tym, jak się czujesz, wyglądają i zachowują?

Jest kilka rzeczy do zapamiętania, gdy na zastanawianie się, jak włączyć dobrego wykonywania rutynowych tak, że będziesz czerpać korzyści i cieszyć się nim.
Artykuł dzięki: https://a.kolobrzeg.pl/