Wplyw wina na niektore choroby

Wplyw wina na niektore choroby

Uraz ten stanowi anatomiczną przerwanie wewnętrznych struktur nerwowych obwodowych aksonów, jednak tkanka ramy zewnętrznej pozostaje głównie nienaruszone.

Ten rodzaj uszkodzenia nerwów wymaga znaczącego odrost aksonu, a nie tylko "budzi się" istniejącego aksonu jak z neurapraxia. Aksonu musi odrasta wzdłuż jej drodze do mięśnia docelowego, którym steruje. U dorosłych, wzrost ten następuje w wysokości 1 cala miesięcznego lub około 1 mm na dzień.

Przykładem jest axonotmesis obrażeń w wypadku samochodowym, gdy szkoda na zgniatanie jest cięższy niż neuropraksja. Możliwości odzysku są bardzo dobre, gdyż ramy mówienie aksony gdzie pójść jest nienaruszona.

Ostatnim typem uszkodzenia nerwu jest najbardziej dotkliwe i jest określany neurotmeza. Dzieje się tak, gdy faktycznie jest przecięcie lub zaburzenia aksonu wraz z tkanki łącznej. Wystrzał lub nóż uraz może doprowadzić do tego urazu. Wczesne leczenie chirurgiczne jest zwykle zalecane jako spontaniczne wyzdrowienie jest bardzo nietypowe.

David L. Greene, MD, Phoenix, AZ jest CEO preferowanych Pain Center, który służy do Phoenix i Scottsdale, AZ metropolitalnych i okolic. On może być osiągnięte w dgreene@preferredpaincenter.com i (602) 507-6550.

Preferred Pain Center to kompleksowy Arizona Pain Center w tym medycznych i Interwencyjnej Pain Management, Chiropractic Phoenix Traktowania, fizykoterapia, Spinal dekompresji Terapii Naturopathic Medycyny i manipulacji w znieczuleniu.

Artykuł dzięki: